Градинска водна помпа Raider RDP-WP45, 1100 W, Inox, 4620 l/h

Безплатна доставка
Градинска водна помпа Raider RDP-WP45, 1100 W, Inox, 4620 l/h
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider
- Код на продукта: 1313-01
- Артикулен номер: EM 070153
- Гаранция: 24 месеца
199.96 € / 391.09 лв.
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. Ще имате възможност да въведете нужните за обработка на заявката Ви лични данни. При желание за закупуване ще бъде задействана процедурата по одобрение на заявката Ви. Служител на Търговеца ще се свърже с Вас за за предоставяне на необходимата допълнителна информация. Решението по вашето искане за кредит ще получите чрез СМС и имейл.
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.1.8
Безплатна доставка
Градинска водна помпа Raider RDP-WP45 е здрава и мощна помпа за вода. Снабдена е с енергийно ефективен мотор 1100 W, достигащ дебит до 77 l/min. Разполага с вграден воден филтър, LCD дисплей и удобна дръжка за лесно пренасяне.
Подходяща за напояване и поливане на зелени площи, зеленчукови лехи и градини.
Характерисики:
Номинална мощност: 1100 W
Максимален дебит: 4620 l/h = 77 l/min
Максимална дълбочина на засмукване: 8 m
Максимален напор: 45 m
Смукателен отвор: 1 "
Вграден воден филтър
LCD дисплей
Тип захранване: Електрическо, мрежово
Номинално захранващо напрежение: 230 V ~ 50 Hz
| Номинална мощност | 1100 W |
| Тип захранване | Електрическо |
| Електрически мотор | |
| Номинално захранващо напрежение | 230 V ~ 50 Hz |
| Характеристики на водна помпа | |
| Максимален дебит | 4620 l/h |
| Максимален напор | 45 m |
| Максимална дълбочина на засмукване | 8 m |
| Смукателен отвор | 1 " |
| Материал на задвижващия вал | Стомана |
| Материал на помпата | Стомана |













