Хидрофорна помпа Metabo HWW 3300/25 G, 900 W




- Наличност: В наличност
- Производител: Metabo
- Код на продукта: 1324-01
- Артикулен номер: EM 600968000
- Гаранция: 36 месеца
Хидрофорна помпа Metabo HWW 3300/25 G висококачествен хидрофор, подходящ както за автоматично водоснабдяване там където то е необходимо. Снабден е с:
Пресостат за атоматично активиране на хидрофора при спад във водното налягане
Защита от претоварване, предпазваща мотора от прегряване
Висококачествена система от плъзгащи керамичини уплътнения за дълъг живот
Пробка за източване на водата при опасност от замръзване
Необслужваем кондензаторен мотор
Отделен отвор за пълнене с вода за по-лесно пускане на помпата
Характеристики:
Номинална мощност: 900 W
Максимален дебит: 3300 l/h = 55 l/min
Максимално работно налягане: 4.5 bar
Максимална дълбочина на засмукване: 8 m
Максимален напор: 45 m
Вграден манометър за разботното налягане
Възвратен клапан
Обем на резервоара: 24 литра
Смукателн отвор: 1 "
Напорен отвор: 1 "
Тип захранване: Електрическо, мрежово
Дължина на кабела: 1.5 m
Номинално захранващо напрежение: 230 V ~ 50 Hz
| Номинална мощност | 900 W |
| Тип захранване | Електрическо |
| Електрически мотор | |
| Номинално захранващо напрежение | 230 V ~ 50 Hz |
| Дължина на захранващия кабел | 1.5 m |
| Характеристики на водна помпа | |
| Максимален дебит | 3300 l/h |
| Максимален напор | 45 m |
| Максимална дълбочина на засмукване | 8 m |
| Максимално работно налягане | 4.5 bar |
| Смукателен отвор | 1 " |
| Напорен отвор | 1 " |
| Обем на резервоара | 24 l |
| Материал на резервоара | Стомана |
| Материал на задвижващия вал | INOX |
| Материал на помпата | Чугун |













