Хидрофорна помпа Metabo HWW 6000/25 Inox, 1300 W, 6000 l/h

- Наличност: В наличност
- Производител: Metabo
- Код на продукта: 1331-01
- Артикулен номер: EM 600975000
- Гаранция: 36 месеца
Хидрофор Metabo HWW 6000/25 Inox висококачествена помпа, подходящ както за автоматично водоснабдяване там където то е необходимо. Моделът е снабден с:
Пресостат за атоматично активиране на хидрофора при спад във водното налягане
Защита от претоварване, предпазваща мотора от прегряване
Metabo защита на помпата: автоматична защита от работа на сухо с LED-индикация за предпазване на помпата
Висококачествена система от плъзгащи керамичини уплътнения за дълъг живот
Пробка за източване на водата при опасност от замръзване
Дълготраен INOX-материал на помпата
Необслужваем кондензаторен мотор
Отделен отвор за пълнене с вода за по-лесно пускане на помпата
Характеристики:
Номинална мощност: 1300 W
Максимален дебит: 6000 l/h = 100 l/min
Максимално работно налягане: 5.5 bar
Максимална дълбочина на засмукване: 8 m
Максимален напор: 55 m
Вграден манометър за разботното налягане
Обем на резервоара: 24 литра
Смукателн отвор: 1 "
Напорен отвор: 1 "
Възвратен клапан в комплекта
Тип захранване: Електрическо, мрежово
Дължина на кабела: 1.5 m
Номинално захранващо напрежение: 230 V ~ 50 Hz
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Номинална мощност | 1300 W |
| Тип захранване | Електрическо |
| Характеристики на водна помпа | |
| Максимален дебит | 6000 l/h |
| Максимален напор | 55 m |
| Максимална дълбочина на засмукване | 8 m |
| Максимално работно налягане | 5.5 bar |
| Смукателен отвор | 1" |
| Напорен отвор | 1" |
| Обем на резервоара | 24 l |
| Материал на резервоара | Стомана |
| Материал на задвижващия вал | INOX |
| Материал на помпата | INOX |













