Хидрофорна помпа Metabo HWW 9000/100 G, 1900 W, 9000 l/h




- Наличност: В наличност
- Производител: Metabo
- Код на продукта: 1333-01
- Артикулен номер: EM 600977000
- Гаранция: 36 месеца
Хидрофорна уредба Metabo HWW 9000/100 G е висококачествена помпа, подходящ както за автоматично водоснабдяване там където то е необходимо. Помпите от този вид се характеризират с цилиндричния си съд, при който разширителният съд (наречен хидрофор) играе ролята на допълнителен обем за водата. Моделът е снабден с:
Пресостат за атоматично активиране на хидрофора при спад във водното налягане
Защита от претоварване, предпазваща мотора от прегряване
Висококачествена система от плъзгащи керамичини уплътнения за дълъг живот
Дълготраен INOX-материал на помпата
Характеристики:
Номинална мощност: 1900 W
Максимален дебит: 9000 l/h = 190 l/min
Максимално работно налягане: 5.1 bar
Максимална дълбочина на засмукване: 9 m
Максимален напор: 51 m
Вграден манометър за разботното налягане
Обем на разширителния съд: 100 литра
Смукателн отвор: 1 1/4 "
Напорен отвор: 1 "
Възвратен клапан в комплекта
Материал на помпата: Чугун
Материал на резервоара: Стомана
Тип захранване: Електрическо, мрежово
Дължина на кабела: 1.5 m
Номинално захранващо напрежение: 230 V ~ 50 Hz
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Номинална мощност | 1900 W |
| Тип захранване | Електрическо |
| Характеристики на водна помпа | |
| Максимален дебит | 9000 l/h |
| Максимален напор | 51 m |
| Максимална дълбочина на засмукване | 9 m |
| Максимално работно налягане | 5.1 bar |
| Смукателен отвор | 1 1/4" |
| Напорен отвор | 1" |
| Обем на резервоара | 100 l |
| Материал на резервоара | Стомана |
| Материал на задвижващия вал | INOX |
| Материал на помпата | Чугун |













