Прахосмукачка за пепел Raider RD-WC03, 1200 W

Прахосмукачка за пепел Raider RD-WC03, 1200 W
- Наличност: Изчерпано количество
- Производител: Raider
- Код на продукта: 236-01
- Артикулен номер: EM 090308
- Гаранция: 36 месеца
51.12 € / 99.98 лв.
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. Ще имате възможност да въведете нужните за обработка на заявката Ви лични данни. При желание за закупуване ще бъде задействана процедурата по одобрение на заявката Ви. Служител на Търговеца ще се свърже с Вас за за предоставяне на необходимата допълнителна информация. Решението по вашето искане за кредит ще получите чрез СМС и имейл.
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.1.8
Допълнителни аксесоари към продукта
| Снимка | Продукт | Цена | Добави |
|---|---|---|---|
![]() | Хепа филтър за прахосмукачка за пепел Raider RD-WC03 | 5.10 € / 9.97 лв. | |
![]() | Предпазна торба за HEPA филтър за прахосмукачка за пепел Ziel | 4.90 € / 9.58 лв. |
Прахосмукачка за пепел Raider RD-WC03 е предназначена за почистване на студена пепел и сажди от барбекюта, печки, камини и котли на дърва, въглища и пелети. Подходяща също и за почистване и на пепел и дребни строителни отпадъци от строителни площадки. Разполага с голям метален контейнер с колела с обем 30 литра, HEPA филтър, който улавя фината пепел и усилен гъвкав маркуч, завършващ с метален накрайник.
Характеристики:
Мощност: 1200 W
Обем на контейнера: 30 литра
Вакум: 18 kPa
Високоефективен HEPA филтър
Дължина на маркуча: 1 метър
Диаметър на маркуча: 35 мм
Дължина на захранващия кабел: 3 метра
Дължина на металния накрайник: 23 см
Захранващо напрежение: 230 V ~ 50 Hz
Тегло: 4.2 кг.
Гаранция: 36 месеца
| Тип захранване | Електрическо |
| Електрически мотор | |
| Мощност | 1200 W |
| Номинално захранващо напрежение | 230 V ~ 50 Hz |
| Дължина на захранващия кабел | 3 m |
| Прахосмукачка за пепел | |
| Обем на контайнера | 30 литра |
| Филтър | Високоефективен HEPA филтър |
| Дължина на маркуча | 1 m |
| Диаметър на маркуча | 35 mm |
| Предпазна торба | ❌ |
| Функции | Засмукване |
| Размери и тегло | |
| Тегло | 4.2 kg |
| Гаранционен срок | |
| Гаранция | 36 месеца |















