Акумулаторна прахосмукачка за пепел Raider RDP-SWC20, R20, Li-ion 15 л., Solo

- Наличност: В наличност
- Производител: Raider
- Код на продукта: 757-01
- Артикулен номер: EM 090315
Допълнителни аксесоари към продукта
| Снимка | Продукт | Цена | Добави |
|---|---|---|---|
![]() | Хепа филтър за прахосмукачки Raider RD-WC06, RD-WC08, RD-WC09, RD-WC10, RDP-SDWC20 и RDP-SWC20 | 7.00 € / 13.69 лв. | |
![]() | Предпазна торба за HEPA филтър за прахосмукачка за пепел Black & Decker | 5.90 € / 11.54 лв. | |
![]() | Акумулаторна батерия Raider R20 System, 20 V, 1.5 Ah, Li-ion | 18.95 € / 37.06 лв. | |
![]() | Акумулаторна батерия Raider R20 System, 20 V, 2.0 Ah, Li-ion | 21.95 € / 42.93 лв. |
Акумулаторна прахосмукачка за пепел Raider RDP-SWC20 Solo е практична и удобна прахосмукачка за почистване на студена пепел от камини и котли на дърва, въглища и пелети, както и барбекюта. Разполага с метален контейнер с обем 15 литра, високоефективен HEPA филтър, който улавя фината пепел, удобна дръжка и усилен гъвкав гофриран смукателен маркуч с дължина 1.5 метра.
Прахосмукачката е част от серията акумулаторни инструменти Raider Pro R20, характеризиращи се с висока производителност и подобрена функционалност. Това което свързва машините от серията Raider Pro R20 е, че всички те са пригодени да работят с еднотипни, една или повече, литиево-йонни акумулаторни батерии с изходящо напрежение 20V.
Всички инструменти от серията R20 могат да работят с една и съща батерия.
Възможност за допълнително закупуване на торбичка, предпазваща HEPA филтъра от наслояване с финната пепел, оставаща след изгарянето на пелети.
Батерия и зарядно не са включени в комплекта !
Характеристики:
Тип захранване: Акумулаторно
Тип батерии: Литиево-йонни акумулаторни батерии
Изходящо напрежение: 20 V
Обем на контейнера: 15 литра
Високоефективен HEPA филтър
Дължина на маркуча: 1.5 метра
Диеметър на маркуча: 35 мм
Функции: засмукване
| Захранващо напрежение | 20 V |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Прахосмукачка за пепел | |
| Обем на контайнера | 15 литра |
| Филтър | Високоефективен HEPA филтър |
| Дължина на маркуча | 1.5 m |
| Диаметър на маркуча | 35 mm |
| Предпазна торба | ❌ |
| Функции | Засмукване |

















