Градинска водна помпа Raider RD-JET100, 1100 W, 40 l/min, 1"

Безплатна доставка
Градинска водна помпа Raider RD-JET100, 1100 W, 40 l/min, 1"
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider
- Код на продукта: 1134-01
- Артикулен номер: EM 070117
- Гаранция: 24 месеца
99.95 € / 195.49 лв.
Вземи желания продукт сега, с няколко лесни стъпки!
Можете да добавите избрания от Вас продукт в кошницата на магазина избирайки бутона 'Добави в количката'. След което в кошницата на магазина ще имате възможност да изберете метод на плащане 'На кредит с UniCredit'. Там ще можете да си изберете предпочитаните от Вас брой месечни вноски. Ще можете да видите 'Годишния Лихвен Процент', 'Годишния Процент на Разходите', както и 'Общата сума', която ще платите за лизинга. Ще имате възможност да въведете нужните за обработка на заявката Ви лични данни. При желание за закупуване ще бъде задействана процедурата по одобрение на заявката Ви. Служител на Търговеца ще се свърже с Вас за за предоставяне на необходимата допълнителна информация. Решението по вашето искане за кредит ще получите чрез СМС и имейл.
Добави в количката
Откажи
C.C.Ver. 1.1.8
Безплатна доставка
Градинска водна помпа Raider RD-JET100 е здрава, мощна, издръжлива и безшумна центробежна помпа за вода. Снабдена с асинхронен двигател 1100 W с термична защита за по-дълъг експолатационен живот и закрити вентилатори за охлаждане. Предназначена е за стационарен монтаж.
Подходяща за напояване и поливане на зелени площи, зеленчукови лехи и градини.
Характерисики:
Номинална мощност: 1100 W
Максимален дебит: 2400 l/h = 40 l/min
Максимално работно налягане: 6 bar
Максимална дълбочина на засмукване: 8 m
Максимален напор: 60 m
Смукателен отвор: 1 "
Тип захранване: Електрическо, мрежово
Номинално захранващо напрежение: 230 V ~ 50 Hz
| Номинална мощност | 1100 W |
| Тип захранване | Електрическо |
| Електрически мотор | |
| Номинално захранващо напрежение | 230 V ~ 50 Hz |
| Характеристики на водна помпа | |
| Максимален дебит | 2400 l/h |
| Максимален напор | 60 m |
| Максимална дълбочина на засмукване | 8 m |
| Максимално работно налягане | 6 bar |
| Смукателен отвор | 1 " |
| Материал на задвижващия вал | Стомана |
| Материал на помпата | Метал |













